Sosyal Medyada Biz

Image Alt

Kurumsal Eğitim Firmaları İçin Okulbulur Nedir?

Paylaş

 

  • Tek Panelden Yüzlerce Firmaya Ulaşın : Okulbulur.com sayesinde farklı farklı onlarca noktaya ilan bırakmaktan kurtulursunuz. Okulbulur bölgenizde eğitim almak isteyen firmaları sizin için bulur. Sizin yapmanız gereken iletişim ve ilan bırakma işini sizin yerinize yapar ve bu firmaları sizlere ulaşması için izinli olarak formları panelinize yönlendirir. Siz sadece bu formları inceleyerek istediklerinizi satın alırsınız.

 

  • Yüksek Ücret Ödemelerinden Kurtulun: Firmalara ulaşmak için harcadığınız onlarca zaman ve ilan ücretlerinden sizleri kurtuluyoruz. Bunu ise çok basit bir şekilde yapıyoruz. Son dönemlerde google adwords, sosyal medya reklam kampanyalarında yapılan reklamlar veya ilanlarınızı bırakacağınız web site sitelerinden alınan form ortalama maliyetleri 100 TL’lerden başlamakta. Durum böyle iken bir öğrenciye ulaşmak için onlarca zamanı ve paranızı boşa harcamaktansa okulbulur.com ile hem paranızdan hem zamanınızdan tasarruf edin. Okulbulur.com’da satın almak istediğiniz form başına sadece 15 TL ödersiniz ve istediğiniz zaman form satın alırsınız. İstediğiniz kadar ücret yatırır istemiyorsanız herhangi bir şekilde ödeme yapmak zorunda da kalmazsınız.

 

  • Kayıt Olun: Tek yapmanız gereken kurum girişi bölümünden kayıt olmanız ve hizmet verdiğiniz bölgeleri ve uzmanlık alanlarınızı yazarak sizleri arayan firmalardan gelen formları satın almak.

 

Okulbulur.com sizlerin işini kolaylaştırmak için hazırlanmış ve tasarlanmıştır. Her şey bu kadar basit ve kolay. Hemen kayıt olun..


Notice: Undefined variable: post in /home/okulbulur/public_html/wp-content/themes/urbango/framework/modules/blog/templates/parts/single/related-posts.php on line 7

Notice: Trying to get property of non-object in /home/okulbulur/public_html/wp-content/themes/urbango/framework/modules/blog/templates/parts/single/related-posts.php on line 7

Write a Comment

Kayıt

Bir hesap var?