Sosyal Medyada Biz

Image Alt

Okul Sahipleri İçin Okul Bulur Nedir?

Paylaş

Okul Sahipleri için Okulbulur.com tam olarak aradığınız öğrenciyi bulabileceğiniz ve bu bulduğunuz öğrenciler için binlerce lira reklam kampanyası yapmadan ulaşacağınız bir hizmettir. Sizler için özetledik ve 5 adımda okulbulur.com sizler için nasıl çalışacak anlattık.

 

  • Tek Panelden Yüzlerce Öğrenciye Ulaşın : Okulbulur.com sayesinde reklam kampanyalarına binlerce lira ödemekten kurtulursunuz. Okulbulur bölgenizde yer alan öğrencileri sizin için bulur ve bu öğrencilerin sizlere ulaşması için izinli olarak formları panelinize yönlendirir. Siz sadece bu formları inceleyerek istediklerinizi satın alırsınız.

 

  • Yüksek Reklam Kampanyalarından Kurtulun: Öğrencilerinize ulaşmak için harcadığınız binlerce lira reklam bedellerinden sizleri kurtuluyoruz. Bunu ise çok basit bir şekilde yapıyoruz. Son dönemlerde google adwords veya sosyal medya reklam kampanyalarında yapılan reklamlar ile alınan form ortalama maliyetleri 45 TL’lerde başlamakta. Durum böyle iken bir öğrenciye ulaşmak için binlerce lira reklam kampanyaları yapıyor ve sadece ajanslarınızın web sitenizi ziyaret etmişler raporları ile karşılaştığınızı biliyoruz. Bizde ise form başı ücreti 15 TL ödersiniz ve istedikçe form alırsınız. İstemiyorsanız herhangi bir şekilde arama yapmak zorunda da kalmazsınız.

 

  • Kayıt Olun: Tek yapmanız gereken kurum girişi bölümünden kayıt olmanız ve hizmet verdiğiniz bölgeleri ve okul adınızı yazarak sizleri arayan öğrencilerinizden gelen formları satın almak.

 

Okulbulur.com sizlerin işini kolaylaştırmak için hazırlanmış ve tasarlanmıştır. Her şey bu kadar basit ve kolay. Hemen kayıt olun..


Notice: Undefined variable: post in /home/okulbulur/public_html/wp-content/themes/urbango/framework/modules/blog/templates/parts/single/related-posts.php on line 7

Notice: Trying to get property of non-object in /home/okulbulur/public_html/wp-content/themes/urbango/framework/modules/blog/templates/parts/single/related-posts.php on line 7

Write a Comment

Kayıt

Bir hesap var?