Sosyal Medyada Biz

Image Alt

Özel Ders Verenler İçin Okulbulur Nedir?

Paylaş

Özel ders veren öğretmenler veya üniversite öğrencileri için Okulbulur.com tam olarak aradığınız öğrenciyi bulabileceğiniz ve bu bulduğunuz öğrenciler için yüzlerce lira reklam çalışması yapmadan ulaşacağınız bir hizmettir. Sizler için özetledik ve 3 adımda okulbulur.com sizler için nasıl çalışacak anlattık.

 

  • Tek Panelden Yüzlerce Öğrenciye Ulaşın : Okulbulur.com sayesinde farklı farklı onlarca noktaya ilan bırakmaktan kurtulursunuz. Okulbulur bölgenizde yer alan öğrencileri sizin için bulur. Sizin yapmanız gereken ilan bırakma işini sizin yerinize yapar ve bu öğrencilerin sizlere ulaşması için izinli olarak formları panelinize yönlendirir. Siz sadece bu formları inceleyerek istediklerinizi satın alırsınız.

 

  • Yüksek Ücret Ödemelerinden Kurtulun: Öğrencilerinize ulaşmak için harcadığınız onlarca zaman ve ilan ücretlerinden sizleri kurtuluyoruz. Bunu ise çok basit bir şekilde yapıyoruz. Son dönemlerde google adwords, sosyal medya reklam kampanyalarında yapılan reklamlar veya ilanlarınızı bırakacağınız web site sitelerinden alınan form ortalama maliyetleri 60 TL’lerde başlamakta. Durum böyle iken bir öğrenciye ulaşmak için onlarca zamanı ve paranızı boşa harcamaktansa okulbulur.com ile hem paranızdan hem zamanınızdan tasarruf edin. Okulbulur.com’da satın almak istediğiniz form başına sadece 15 TL ödersiniz ve istediğiniz zaman form satın alırsınız. İstediğiniz kadar ücret yatırır istemiyorsanız herhangi bir şekilde arama yapmak zorunda da kalmazsınız.

 

  • Kayıt Olun: Tek yapmanız gereken kurum girişi bölümünden kayıt olmanız ve hizmet verdiğiniz bölgeleri ve okul adınızı yazarak sizleri arayan öğrencilerinizden gelen formları satın almak.

 

Okulbulur.com sizlerin işini kolaylaştırmak için hazırlanmış ve tasarlanmıştır. Her şey bu kadar basit ve kolay. Hemen kayıt olun..


Notice: Undefined variable: post in /home/okulbulur/public_html/wp-content/themes/urbango/framework/modules/blog/templates/parts/single/related-posts.php on line 7

Notice: Trying to get property of non-object in /home/okulbulur/public_html/wp-content/themes/urbango/framework/modules/blog/templates/parts/single/related-posts.php on line 7

Write a Comment

Kayıt

Bir hesap var?