Sosyal Medyada Biz

Image Alt

Şirketlere Eğitim Veren Firmalar

Paylaş

Günümüzde şirketler büyüdükçe personel ihtiyaçları artarak devam ediyor. Teknoloji ise buna çözüm bulmaya çalışıyor. Bu ihtiyaçlar artmaya devam ettikçe teknolojinin de gelişmesi ile birlikte şirketlerin çalışanları için eğitim planlamaları da kaçınılmaz oluyor. Bu yüzden şirketlere eğitim veren firmalar sürekli olarak büyük bir ihtiyaç. Peki bu şekilde Google üzerinde veya etrafınızda referans olarak gördüğünüz kişilere sorarak eğitim veren firmaları bulmaktansa direk bu firmaların sizi bulmasını istemez misiniz?

 

Siz teknik eğitim veren, uzmanlık eğitimleri veya uzaktan eğitim veren firma arıyor olabilirsiniz, bunların tamamı bizim bünyemizde üye olan firmalarımızda mevcut ve sizinle iletişime geçmeyi bekliyorlar.

Eğitim Veren Firmaları Sizi Bulsun

Biz okulbulur.com olarak siz değerli şirket sahipleri, insan kaynakları veya eğitim müdürlüğü çalışanları için geliştirdiğiniz sistem ile sizin büyük bir yükünüzü alıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey eğitimlerinizi planlamak ve hangi eğitimi almak istediğinizi belirlemek. Geri kalan kurumsal eğitim firmaları ve sizin şirketinize eğitim eğitim verebilecek firmaları bulmak tamamen bizim işimiz.

Bunu sizleri yormadan yapıyoruz, siz sadece istediğinizi bize söylersiniz ve bu konudaki uzman firmalar sizleri arayarak bilgi verir. İsterseniz sadece mail adresi ile onlarla irtibata geçebilirsiniz. Her şey bu kadar basit. Firmanın sizinle iletişime geçtiğinde referansları, referansları ile görüşme talebi gibi bir çok detayı kendilerinden talep edebilirsiniz. Hatta küçük bir demo eğitim bile isteyebilirsiniz.

 

Bu çalışmaları İstanbul, İzmir ve Ankara ilinde veriyoruz, yakında Bursa hizmetimiz de başlıyor olacak.


Notice: Undefined variable: post in /home/okulbulur/public_html/wp-content/themes/urbango/framework/modules/blog/templates/parts/single/related-posts.php on line 7

Notice: Trying to get property of non-object in /home/okulbulur/public_html/wp-content/themes/urbango/framework/modules/blog/templates/parts/single/related-posts.php on line 7

Write a Comment

Kayıt

Bir hesap var?